ČísloCan be sorted ascendingJménoCan be sorted ascendingRočníkCan be sorted ascendingOddílCan be sorted ascendingZaplacenoCan be sorted ascendingTričko
Hide details for juniorkyjuniorky
65TYLOVA Agata2006Sk univers OstravaNa místěM
84BYRTUSOVÁ Sylwia2004BukovecAnoS
112SIKOROVÁ Klára2000NávsíAnoM
120CHOVANEČKOVÁ Nikola2005SK KopřivniceAnoS
133OCZADLA Karolína2003HavířovAnoS
146MARSZALKOVÁ Tereza20011. Běžecký JablunkovAnoS
214SIKOROVÁ Markéta20011. Běžecký JablunkovNa místěS
216SZOTKOWSKA Agnieszka2003TJ Dolní LomnáNa místěS
217ZUZANA Rusnok2003TJ Dolní LomnáNa místěS
218SZOTKOWSKA Małgorzata2005TJ Dolní LomnáNa místěS
219KAWULOKOVÁ Teresa2005TJ Dolní LomnáNa místěS
220TOMANEK Ema2006TJ Dolní LomnáNa místěS
Hide details for ženy Aženy A
8LIPOWSKÁ Dorota1998NávsíAnoS
22GLUCHOVÁ Kateřina1993NevyměknemAnoS
35HRABCOVÁ Zuzana1986AK ČadcaNa místěM
42MORCINKOVÁ Tereza1993Milujeme hory.euAnoS
80SZPYRCOVÁ Renata19911. Běžecký JablunkovAnoM
102STEBELOVÁ Simona1991Český TěšínAnoS
107KRAUSOVÁ Dana1987Střítež nad BečvouAnoM
140GALACZOVÁ Eva19961. Běžecký JablunkovAnoS
172WRONOVÁ Eva1986Alpsport - Ježek na kopciAnoS
186LIPKA Renata1989Český TěšínAnoS
194JIRÁSKOVÁ Bára1991Brzdy Horní ČermnáAnoS
208KAWULOKOVÁ Zdeňka1984BystřiceAnoM
212PALICOVÁ Nikola1988TřinecAnoS
Hide details for ženy Bženy B
5TOMISOVÁ Alena1983LhotkaAnoS
53CZECZOTKOVÁ Helena1974NVPP BocanoviceAnoS
85BYRTUSOVÁ Jana19821. Běžecký JablunkovAnoS
98KOVÁČOVÁ Edita1979BystřiceAnoS
114MAZÁČOVÁ Martina1977PříborAnoS
117KARBANOVÁ Lucie1983TřinecAnoM
121ŠENKEŘÍKOVÁ Hana1983KopřivniceAnoS
130KOLLARCZYKOVÁ Monika1975Běžecká skupina v Českém TěšíněAnoM
144ŠTĚPÁNOVÁ Libuše1977Neběžecký kroužekAnoS
154DAWIEC Gabriela1976Biegiem Przez ChybieNa místěS
199RINKOVÁ Radka1983Prajzský BK KravařeAnoS
210CIENCIALOVÁ Alena1981ALIS RUN TEAMAnoM
Hide details for ženy Cženy C
4WÁGNEROVÁ Lenka1972VZS OstravaAnoS
37PACHTOVÁ Iva1970MK Seitl OstravaAnoS
45TAKÁČOVÁ Danica1965AK ČadcaNa místěM
46KIRKPATRICK Margita1973Goral Maraton RakovaNa místěS
68MARTYNKOVÁ Marcela1965BSvČT, MBMMAnoM
81KLAPPHOLZ Adriana1972Biegiem przez ChybieNa místěS
86BIELESZOVÁ Miluše19661. Běžecký JablunkovAnoM
93JIRÁSKOVÁ Eva1964TJ Maratonstav ÚpiceAnoM
141BRUGEROVÁ Martina1973KopřivniceAnoS
160ZELNÍKOVÁ Slávka1973ČadcaNa místěL
176STRNÁDKOVÁ Jana1971Dolní KalnáAnoM
182MATYÁŠOVÁ Jana1965Silvita s.r.o. Ústí nad OrlicíAnoS
Hide details for ženy Dženy D
44MARCIBÁLOVÁ Mária1934KKM ČadcaNa místěS
52ŠOKALOVÁ Ludmila1956StaříčAnoL
101VRAŠTILOVÁ Miloslava1956TJ MARATONSTAV ÚpiceAnoM
191DVOŘÁKOVÁ Eva1955ProstějovAnoS
201MALIŠOVÁ Karla1960PrahaNeS
Hide details for juniořijunioři
31TARANA Jan Adam1999Mattoni Freerun Frýdek-MístekAnoXL
64TYL Marek2003TJ Dolní LomnáNa místěL
99KOVÁČ Jan2003BystřiceAnoM
116TUHARSKÝ Tobiáš2007SALOMON-RUNAnoS
123KRUPKA Adam2001Indičtí běžciAnoM
126KRUPKA Milan2003Indičtí běžciAnoM
131RUČKA Martin2000BK OlbramiceAnoM
149SIKORA Tomáš2004MilíkovAnoS
153NIESLANIK Adam2001TurbodieselAnoM
162KUPCZAK Dominik2000TřinecAnoL
163CZEPIEC Jakub2001TurbodieselAnoM
196JEŽ Adam2002HavířovAnoM
221KANTOR Damian2006TJ Dolní LomnáNa místěS
Hide details for muži Amuži A
2LIPTÁK Radim1979Pepa team Frýdek-MístekAnoM
7SIKORA Petr1982VendryněAnoM
9PETER David1980MilíkovAnoL
10KUROWSKI Andrew1983Husaria Race TeamAnoS
12LIPUS Marian1982NávsíAnoM
14ŠOŠKA Matej1990ŽilinaAnoL
17DRAHOŠ Vojtěch1986BrnoAnoXL
18VACOVSKÝ Jakub1991LaubaAnoL
21DIVOKÝ Michal1993NevyměknemAnoL
24KOLÁŘ Jakub1986OstravaAnoS
30KAWULOK Martin1984Hrádek ve SlezskuAnoM
32MICZEK Petr1983Český TěšínAnoL
34LAČÍK Lukáš1984Český TěšínAnoM
36KVAPULINSKÝ Martin1983Team LightBikeAnoM
38MACHNIK Tomáš1990Dolní LomnáAnoL
39KREJDL Michal1985LounyAnoXL
47ZAHRAJ Krystian1988Mattoni FreeRun Frýdek-MístekAnoM
58JANOŠEC Patrik1992BučávkaAnoL
59TKADLEC Michal1986BrnoAnoL
61POLÁCH Antonín1990Horní BečvaAnoL
62KUCHAŘ Michal1982DobraticeAnoL
73SALVET Milan1989Frýdek-MístekAnoM
74DELINA Daniel19801. Běžecký JablunkovAnoM
75GRYGAR David1979Run magazine tymNeS
77ZOGATA Jakub1995BukovecAnoM
79LANDSBERGER Filip1979Pepa team Frýdek-MístekAnoL
88MACHNIK Vojtěch1983Valašské MezičíříAnoL
89PRUSEK Martin1983SK HraniceAnoS
90KAŇOVSKÝ Ondřej1983OstravaAnoM
91KALETA Daniel1982Hrádek ve SlezskuAnoL
92GOGELA Jakub1989Brumov-BylniceAnoM
94SIUDA Radim1989OstravaAnoM
95BROŽ Ondra1984Ondego kennelNeM
96PODERMANSKI David19901. Běžecký JablunkovAnoL
97RYLKO Vojtěch1989PeakMachineAnoL
103STEBEL Lukáš1982Český TěšínAnoXL
106KRAUS Jan1990Střítež nad BečvouAnoM
108KUČÍREK Vojtěch1993TJ TŽ TřinecAnoM
109HOTA Dalimil1998TřinecNeM
113LICHÝ Tomáš1994Splašení goroliAnoM
118KARBAN Miloš1979PlzeňAnoL
124SZYMANIK Adam1996ChotěbuzAnoL
125SZYMANIK Filip1994ChotěbuzAnoL
128SIUPIK Tadeáš1993BSvČT, MBMMAnoS
132ŠKODA Kristián1990CK Continental Frenštát p. R.AnoM
137GEMBARA Jan1980BohumínAnoL
150KRYŠTOF Matěj1993Ostrava - PorubaAnoM
151BIELESZ David1997TJ TŽ TřinecNeM
152MIŚKIEWICZ Mariusz1981Biegiem przez ChybieNa místěM
155KRUPA Przemysław1983Biegiem Przez ChybieNa místěS
156GAWLAS Tomáš1984Český TěšínAnoL
161POSPÍŠIL Petr1979OticeAnoM
165VERLÍK Jan1992TřinecAnoM
169BŘEZINA Martin1988BK KubánkovAnoL
170LYSEK Jan1989TJ Dolní LomnáAnoL
184MICHÁLEK Juraj1982Y SoftAnoL
189DVOŘÁK Pavel1982Biatlon ProstějovAnoM
190DOBIÁŠ Ondřej1997AK Emila Zátopka KopřivniceAnoL
198RINKA Tomáš1979Model Run TeamAnoL
204CIEŃCIAŁA Jerzy1980NVPP TeamAnoL
205AMBROS Jakub1987AKEZ KopřivniceAnoS
209CAPEK Martin1984ČadečkaNa místěS
211PIVOŇKA Denis1987OstravaNeM
213JURZYKOWSKI Michal1985ČSHPAnoL
215KAWULOK Marek1980BystřiceAnoL
Hide details for muži Bmuži B
11KOUDELKA Drahomír1970Meixner ConsultingAnoS
20GLUCH Marek1970NevyměknemAnoL
23MITRENGA Marek1977Royal RangersAnoL
26MORDÁČ Stanislav1974TřinecAnoL
43TROMBIK Milan1972PísekAnoL
49ADAMEC Leonard1969ARTMEDICA CENTRUM - PrahaAnoM
63TYL Josef1971Sk univers OstravaNa místěXL
66SIKORA René1972TJ TŽ TřinecAnoL
67CZYLOK Pavel1977Běžecká skupina Český TěšínAnoS
71MUCHA Bohdan1973BSvČT, MBMMAnoL
87LIPOWSKI Kamil1971KPM HrádekAnoL
105SAGOČ Ondřej1978Tandem Rucki & co spol. s r.oAnoM
115TUHARSKÝ Martin1977SALOMON-RUNAnoM
127HARTIG David1973Burik Running TeamAnoL
129URBAS Armand1969Běžecká skupina v Českém TěšíněAnoL
138PONEK Tibor1976CK ŽABKA ČADCANa místěM
139MIKULA Jaroslav1970KKM ČadcaNa místěM
142HOLEČEK Jiří1970Svědci kozuboviAnoXL
143ŠUBERT Pavel1974Neběžecký kroužekAnoL
145KREML Tomáš1977OstravaAnoL
158KAŠPAŘÍK Tomáš1975SK PřerovNeL
159CHRUDINA Robert1973OstravaAnoL
167RYLKO Václav19721. Běžecký JablunkovAnoL
168KRUPKA Milan1972Indičtí běžciAnoS
174KANTOR Petr1978NVPP TEAMAnoM
177VANKO Miroslav1973Dom srdca MartinNa místěS
179ERNST Tomáš19731. Běžecký JablunkovAnoXL
185ŽÁK Jiří1971www.zakisova-skolabehu.comNa místěL
200SZMEK Dalibor1973BukovecAnoM
206MONCZKA Daniel1976KarvináAnoM
Hide details for muži Cmuži C
6VOLNÝ Petr1959Relax medvědiceAnoM
16KULTAN Ľubomír1964Čierne, SRNa místěM
25MANA Vladimír František1965Podolí, Zlínský krajAnoL
28ORLICKI Stanisław1959ORZEŁ Rudze - POLSKANa místěM
29NADAŽY Radek1965BohumínAnoL
41JORNÍČEK Petr1965MK Seitl OstravaAnoM
48ZIKA Tomas1967Běžecká skupina český tesinAnoL
50PROKSA Robert1964MysłowiceNa místěM
55SZEBESTA Pavel1968Burik Running TeamAnoM
57MARTYNEK Vladislav1959SKI MostyAnoM
60GROŠ Štefan1961S.K.Val.KrálovstvíAnoS
104BENEK Alfred1963Český TěšínAnoM
119ZÁTOPEK Jiří1960AK EZ KopřivniceAnoS
135JURČÍK Ján1968KKM ČadcaNa místěM
136SLOWIOCZEK Roman1959JablunkovAnoL
147TOMEČKA Libor1962HraniceAnoM
148MÜCK Arnošt1959HraniceAnoM
157BIELESZ Josef19651. Běžecký JablunkovAnoM
166BŘEZINA Ladislav1961MK Seitl OstravaAnoM
175VANTA Josef1962TRICLUB DobruškaAnoS
180VESELÝ Pavel1966ALCATON HSK Horní RokytniceAnoM
187KADURA Jozef1963Krasno nad KysucouAnoL
188KUFA Leon1964TřinecAnoL
193SOGEL Milan1962ŠerikáčNa místěL
195VINKLÁREK Jiří1961TJ Rožnov pod RadhoštěmAnoM
203ŠUŠKA Peter1965ČadcaNa místěL
207BALLEK Vladimír1959MW PrešovNa místěS
Hide details for muži Dmuži D
15DRAHOŠ Josef1952JablunkovAnoXL
33BUDA Boleslav1957Bystřice - SuchýAnoL
40KRUPIČKA Miroslav1953Jiskra Ústí nad OrlicíNeL
54WALEK Bronislav1957Hrádek ve SlezskuAnoM
82ŠRŮTEK Stanislav1958TJ Maratonstav ÚpiceAnoS
110KUČÍREK Petr1958TřinecAnoL
111RINKA Erich1954KravařeAnoXL
122SZYMANIK Kazimír1958ChotěbuzAnoM
164JASEK Tadeusz1951PZLAM PolskaNa místěM
173PECHEK František1953TJ Maratonstav ÚpiceAnoM
178SLIVKA Ján1957KKM ČadcaNa místěL
181BRUNCLÍK Ivo1958Slovan Špindlerův MlýnAnoM
192KOBLIHA Milan1957LRS Vyškov - ProstějovAnoL
197PYTEL Janusz1958SosnowiecNa místěM
Hide details for muži Emuži E
76VODIČKA Jan1945MK RADSLAVICEAnoL
83ŠMÍDA Oldřich1948TJ Maratonstav ÚpiceAnoS
134KALETA Karel1943Hrádek ve SlezskuAnoL
171TROMBIK Emil1946Český TěšínAnoL
183JAVŮREK Jiří1948TJ Maratonstav ÚpiceAnoM
202FARSKÝ Štefan1946MartinAnoM